Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

hl.jpgHank se narodil jako Hans Lawsenstrom. Hank je vlastníkem hotelu a salonu s pozdějším jménem "Zlatý Nuget", v němž také provozuje "bordel". Působí nepřátelsky vůči hodně lidem ve městě. Má špatnou pověst, nicméně, když je potřeba, dokáže udělat správnou věc a dát tak najevo i své dobré vlastnosti. Hank byl jednou zamilovaný do jedné ze svých "dívek", Clarice. Spolu měli dítě Zacka, o kterém nikdo ve městě nic nevěděl, a který po smrti své maminky vyrůstal u paní Johnsonové. Po její smrti ho Michaela se Sullym přivede do města, kde se k němu později Hank veřejně přiznává. Zack se narodil jako autistický, ale má úžasný talent pro výtvarné umění a Hank souhlasí s tím, aby odjel na výtvarnou školu do Denveru.

Stejně jako jeho dobří přátelé Jake a Loren se netají svou nenávistí vůči Indiánům a přistěhovalcům, ke kterým se chová otřesně, ovšem má velmi pozitivní vztah k Židům, kteří mu jednou pomohli v těžké situaci a zachránili mu život.

Miloval Myru, se kterou ovšem zacházel tak, že o ni nakonec přišel, přesto k sobě vždy oba měli blízko. Tu pravou však nikdy nenašel. Má také velmi zvláštní vztah s Michaelou, se kterou se neustále popichují, ale jednou dokonce Michaele zachránil život. Velmi miluje svou babičku, která v něm dokáže probudit to dobré.